Про це йдеться у відповідному документі, який Парубій оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці.

Цікаво: Про що допитували Порошенка у ДБР: коментар п'ятого президента

От такий документ. Але він, насправді, не здивував. Здивувало те, що у тексті не було (поки що) формулювань про "організацію, координацію і здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами "Майдан" і "Революція Гідності",
– зіронізував політик.

Парубій особливо дивується тому, що у документі ДБР організація ним "громадських озброєнь в Одесі" вже стверджується як факт.

Що відомо про події в Одесі 2 травня?2 травня 2014 року в Одесі відбувалися акції проукраїнських жителів міста. На активістів напали проросійські колаборанти. Конфлікт виник на вулиці Грецькій. Там під час сутичок загинули 6 людей. Потім протистояння перемістилися на Куликове поле. Там було наметове містечко так званого антимайдану. Частина антимайданівців втекли до Будинку профспілок, де спалахнула пожежа. Більшість людей задихнулася димом. Загалом у цей день загинули 48 людей, ще близько 200 зазнали поранень.

За інформацією активістів і свідків, антимайданівцям фінансово та організаційно допомагали з Росії. Серед них також було чимало радикально налаштованих громадян Росії.

"Щодо всього цього задзеркального абсурду маю сказати наступне: як і на Майдані, так і в АТО, під час захисту наших південних областей, зупиняючи "русскую весну", я робив все можливе для захисту України", – написав у своє виправдання Парубій.

Які повноваження в ДБР?Це – правоохоронний орган, що займається розслідуванням кримінальних проваджень, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці, в тому числі – міністри.

Цікаво, що зараз ДБР розслідує аж 12 проваджень, у яких фігурує п’ятий український президент Петро Порошенко. У всіх справах він проходить як свідок, підозр йому не вручали.

Читайте також: ДБР отримало доступ до секретних документів у справі захоплення моряків: деталі