Зокрема, 44-й очільник Сполучених Штатів зазначив, що ці перші президентські дебати не вплинули на його думку щодо виборів 2024 року. Про це Барак Обама написав у соцмережі Х, раніше відомій як твітер, передає 24 Канал.

До теми У мене був не найкращий вечір, – Байден звернувся до донорів своєї кампанії після дебатів

Обама став на захист Байдена після дебатів

Колишній президент США наголосив, що погані вечори дебатів трапляються. Екслідер країни наголосив, що знає це з власного досвіду.

Але ці вибори – це вибір між тим, хто все життя боровся за простих людей, і тим, хто дбає лише про себе. Між тим, хто говорить правду, хто відрізнить добро від зла і відверто донесе це американському народу – і тим, хто бреше крізь зуби заради власної вигоди,
– написав Обама.

За словами 44-го президента США ніч дебатів цього не змінила, і саме тому так багато поставлено на карту в листопаді 2024 року, коли безпосередньо відбудуться вибори президента Сполучених Штатів.

Політики Європи були шоковані виступом Байдена на дебатах

  • Журналісти The Guardian зазначили, що європейські політики залишилися шокованими невдалим виступом Байдена на дебатах з Трампом. Деякі з них вже почали казати, що треба активізуватися і готуватися до другого переобрання Дональда Трампа президентом США.
  • Окрім того, європейські політики закликали демократів переглянути кандидатуру Байдена на виборах. А колишній прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці висловив сумнів щодо шансів президента Джо Байдена перемогти на майбутніх виборах.
  • Також політики писали про те, що американську демократію "вбиває геронтократія на наших очах". Тобто система управління, в якій домінують особи, значно старші за основне населення працездатного віку.