В ефірі 24 каналу експерт-міжнародник Борис Тизенгаузен, а також капітан 1-го рангу ВМС США у відставці Гаррі Табах прокоментували, як цьогоріч пройшли перші дебати кандидатів у президенти США.

Варто прочитати "Щеня Путіна" та "клоун": Байден і Трамп влаштували словесну битву на дебатах

Дебати викликали тривожність у 70% глядачів, – експерт

Як ствердив Тизенгаузен, дебати проводять, щоб люди, які коливаються, змогли вибрати свого кандидата. Натомість ці дебати поставили американців у глухий кут.

"Є така шкала, коли дивляться глядачі з різних класів, вікових категорій. Потім порівнюють їх реакцію. Так от, у 68 – 70% глядачів ці дебати викликали тривожність, – зауважив Тизенгаузен.

Він вважає, що ніхто з кандидатів, на його думку, не зміг отримати 100% перемогу. Натомість Гаррі Табах ствердив, що ці дебати були нетрадиційними, але Дональд Трамп виглядав переконливішим.

Байден у політиці вже останні 45 років і не може відповісти на запитання, що ж він зробив за цей час. У Трампа ж було більше заряду та енергії, яка потрібна лідеру. І він "виводить" Байдена тим, що переходить на особистості та говорить конкретні речі,
– вважає Табах.

Дивіться повністю коментар з Гарі Табахом:

"Психологічно переміг Трамп"

Тизенгаузен запевнив, що в першій частині дебатів Трамп "просто дезорієнтував Байдена". Через такі дії президент США повинен був вже йому відповісти, аби той "закрився".

Трамп своєю манерою перебивав, висмикував Байдена, який був змушений збиратися з думками. Трамп звик себе так вести, а стриманому і культурному Байдену було складно говорити,
– сказав Тизенгаузен.

Тизенгаузен підсумував, що "конструктиву на дебатах було мало, були атаки і звинувачення". Табах же переконаний, що у Байдена також були емоції, які не підходять для президента.

Дивіться повністю коментар Тизенгаузена:

Вибори президента США: коротко

  • На з’їзді Демократичної партії, який відбувся 18 серпня, обрали Джозефа Байдена кандидатом у президенти США. Рішення підтримали 1995 делегатів.
  • Його кандидатуру підтримує і Барак Обама.
  • Як відомо, якщо Байден очолить США, то віцепрезиденткою стане Каміла Гарріс. За її кандидатуру також проголосували на вищезазначеному з’їзді демократів.
  • Чинний американський президент Дональд Трамп є головним суперником Байдена. Його обрали кандидатом від республіканців на з'їзді партії 24 серпня.
  • Основне голосування заплановано на 3 листопада 2020 року. Це будуть 59 президентські вибори у Сполучених Штатах.
  • Кандидати відмовились від класичної кампанії через пандемію. Вони скасували мітинги та зустрічі з виборцями.
  • Вже точно відомо, що проголосувати на цих виборах можна буде українською.