О 21:00 на Суспільному розпочались офіційні дебати, передбачені законодавством. У студію прийшов лише один кандидат – Петро Порошенко.

Читайте також: Дебати Зеленського і Порошенка: головні цитати кандидатів у президенти

Як відбувались дебати у студії Суспільного: дивіться відео

На стадіоні прийшли тисячі прихильників обидвох кандидатів. Поліцейські перевірили людей металошукачами на наявність небезпечних предметів.

Штаби Порошенка і Зеленського поділили стадіон на свої половини та домовились про дві сцени на дебатах 19 квітня – по одній для кожного. До початку дискусії там пройшли концерти відомих виконавців, які виступили на підтримку кандидатів.

Читайте також: Дебати Порошенка і Зеленського на "Олімпійському": промовисті кадри

Прихильники кандидатів також розділені на дві окремі фан-зони. Потрапити з однієї до іншої неможливо, їх розділяє кордон правоохоронців.

Ведучими дебатів є Олена Фроляк від штабу Зеленського та Андрій Куликов від штабу Порошенка.

Як проходили дебати Зеленського і Порошенка на "Олімпійському": відео

До речі, проведення дебатів на "Олімпійському" обійшлося у 6-8 мільйонів гривень. Цю суму порівну заплатили виборчі фонди кандидатів у президенти.

Після дискусії на стадіоні теледебати мають о 21 годині відбутися на Суспільному. Їх модератором буде телеведуча програми "Зворотний відлік" Мирослава Барчук. Зеленський вже заявив, що не прийде до студії, Порошенко ж обіцяв прийти.

Які результати останніх соцопитувань щодо виборів?За даними Київського міжнародного інституту соціології, кандидата у президенти і шоумена Володимира Зеленського у другому турі виборів готові підтримати 72,2% опитаних українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати. Водночас, за чинного президента Петра Порошенка проголосують – 25,4% респондентів. Ще 2,4% – зіпсували би бюлетень. Соціологи опитали 2004 респондентів з 9 по 14 квітня. Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати результати опитувань критично.


Рейтинг кандидатів у президенти в другому турі: опитування КМІС


Що обіцяють кандидати зробити після перемоги на виборах