Про День Незалежності 24 каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, потрібно взяти себе в руки й перестати вірити у занадто апокаліптичні чи радісні прогнози на це свято або на будь-які інші дні.

До теми Ракетою по клітках: 24 серпня окупанти можуть планувати теракт під час "судилища" в Маріуполі

Звісно, окупанти дещо схиблені на датах. Але в Україні вже майже пів року триває повномасштабна війна. Кожного дня росіяни можуть запустити ракету в будь-який населений пункт.

Чи потрібно якось особливо готуватися до можливої загрози на 24 серпня

На думку Подоляка, потрібно просто бути обережним, як і в будь-який інший день. Варто дослухатися до попереджень, що можуть лунати сирени; не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і завжди мати на увазі, куди потрібно піти в укриття і пересидіти певний час.

Мені видається, що пів року чітко привчили нас до того, що росія не дотримується ні правил, ні звичаїв війни. Вони порушують все, що тільки можна. Використовують крилаті ракети для атаки на цивільне населення та об'єкти цивільної інфраструктури, – зазначив Михайло Подоляк.

Ця загроза триватиме до того моменту, поки росія не почне отримувати тактичних поразок на фронті. Тоді вона буде змушена думати, як себе захистити, а не як атакувати українські міста. До цього часу завжди потрібно буде дотримуватися безпекового протоколу.

"Не треба панікувати, робити "аларм", що все – кінець світу. Але треба себе берегти. Ми всі маємо вижити, щоб росія в такому вигляді не існувала. Тому чуємо сирени – йдемо в укриття. Це робіть. Все інше – клікбейтні заголовки", – наголосив Подоляк.

Подоляк про можливу загрозу на День Незалежності України: дивіться відео

Перший День Незалежності під час війни

  • Зовсім скоро Україна відзначатиме головне державне свято – День Незалежності. Президент Володимир Зеленський вже повідомляв, що є запланована програма заходів. Однак її зараз не розголошують задля безпеки.
  • Звісно, є певні побоювання, що окупанти можуть влаштувати масштабну провокацію на День Незалежності. На думку військового експерта Олега Жданова, окупанти можуть спробувати завдати ракетні удари по Україні в цей день. Однак варто пам'ятати, що до цього й готуються українські сили ППО.
  • Будьте обережними не лише 24 серпня, але й увесь час упродовж війни.