росіяни тижнями накопичували ракети, щоб потім одного дня вдарити більш масово, ніж ми звикли. Щоб у Києві час без тривог був коротшим, ніж час із тривогами.

Читайте Як кантемирівська дивізія "телепортувалася" з красної площі на Хрещатик

Чи був у цьому військовий сенс?

Навряд чи. Це як відкривати метро до пам'ятної дати. Тупа радянська традиція. Що то було тоді? Типова істерика. Від безсилля.

Істерики йдуть у хід, коли інших аргументів не залишилося. Коли перестав працювати, навіть аргумент військової сили. Істерики – це завжди як явка з повинною. Визнання своєї поразки.

путін повівся як класичний чоловік-аб'юзер, від якого пішла дружина, а він на річницю розставання влаштував бешкет і п'яним кричав, що вона тільки його. Вкотре продемонструвавши, що колишня дружина ухвалила правильне рішення. Позбувшись цього неадеквату.

Важливо Українці зараз виконують місію, яка змінить 21 століття

путін знову показав причини війни

Не міфічний вступ до НАТО, якого не було б. Ні осоромлені денацифікації та демілітаризації. Це саме українська незалежність. Вона не дає йому спати ночами. І з нею він нічого не може вдіяти.

Ми ще не виграли, ми платимо шалену ціну за незалежність, але путін уже програв. І він це знає. І тому влаштовує істерику від безсилля на День Незалежності України. Найважливіший день для нього на рік. І найважливіший день для нас. Тепер найважливіший.

Також цікаво – Які області обстрілювали росії 24 серпня: дивіться відео