Дружина командира полку нацгвардійців, які тримали оборону Маріуполя та заводу "Азовсталь" підкреслила, що боротьба триває. Україна поверне усіх полонених.

Зверніть увагу Обмін полоненими із "Азовсталі" – повний список, кого вдалось визволити із рук окупанта

Ми раді бачити їх живими

Катерина Прокопенко відзначила, що її чоловік та інші повернені з полону захисники "Азовсталі" виснажені, але вона рада бачити живим свого чоловіка Дениса та його побратимів.

Водночас Катерина підкреслила, що чимало жінок сьогодні так і не побачили своїх чоловіків, оскільки вони досі у полоні, тому боротьба триває і триватиме доти, поки не повернуться усі.

Вони такі виснажені, але ми так раді бачити їх живими – його (Дениса Прокопенка – 24 канал) та його друзів. Я знаю, що це не кінець. Багато військовополонених досі перебувають у полоні. Мої подруги Юля, Ольга та інші чудові жінки сьогодні не побачать своїх чоловіків. Ми разом продовжимо нашу боротьбу за інших військовополонених "Азовсталі",
– наголосила Катерина Прокопенко.

Денис Прокопенко до кінця війни перебуватиме у Туреччині

У межах великого обміну полоненими Україна повернула 215 героїв, з яких 5 – військові командири, а саме:

  • Денис Прокопенко;
  • Сергій Волинський;
  • Святослав Паламар;
  • Олег Хоменко;
  • Денис Шлега.

У нічному зверненні до українців президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна та Туреччина досягли домовленостей, які передбачають перебування бойових командирів на турецькій території. Глава держави підкреслив, що наші герої перебуватимуть у безпеці та в комфортних умовах під протекцією президента Туреччини Реджепа Ердогана.

Усі командири перебуватимуть у Туреччині до завершення війни та перемоги України. Держава забезпечуватиме рідним героїв можливість зустрічей.

Чому путін не зірвав угоду про обмін захисників "Азовсталі"

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко вважає, що обмін полоненими між Україною та росією відбувся тому, що у путін не зміг зірвати угоду, гарантом якої був президент Туреччини Таїп Ердоган.

Він наголосив, що Туреччина наразі є ключовими і єдиним головним партнером росії по так званому "сірому імпорту" до росії низки товарів, які є підсанкційними. Крім того, Ердоган попередньо анонсував обмін полоненими на саміті ШОС, путін просто не міг не зробити те, що пообіцяв.

До теми Сказав, що живий, – дружини захисників "Азовсталі" зі сльозами описали перші емоції після обміну

Зеленський підтвердив – медведчука обміняли на українських героїв: дивіться відео