Усі їхні дії у тимчасово окупованому Криму постійно відслідковує Головне управління розвідки МО України. Про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР МО Вадим Скібіцький, повідомляє 24 Канал.

До теми Крим готується до бойових дій: окупанти роздають місцевим рекомендації, як зберегти життя

Як окупанти готуються до оборони Криму

За словами Скібіцького, зараз у тимчасово окупованому українському Криму військова інфраструктура підтримується в бойовій готовності. На території півострова розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент. Так, наприклад, Росія розмістила там:

  • близько 90 бойових літаків,
  • близько 60 бойових вертольотів.

Також окупанти створюють оборонне угрупування, яке здійснює заходи з обладнання фортифікаційних споруд та лінії оборони, зокрема, на узбережжі.

Ви ж, мабуть, бачили багато зараз є інформації стосовно побудови оборонних рубежів на узбережжі. Вони реально готуються до оборонних дій на території півострова,
– сказав Вадим Скібіцький.

Де більш потужні фортифікаційні споруди

Також представник ГУР МО України розповів, що траншеї та лінію оборони активно будують на найбільш небезпечних для окупантів напрямках. Зокрема, там, де може бути проведена морська десантна операція.

Зараз саме там здійснюють підготовку оборонних рубежів,
– підкреслив Скібіцький.

При цьому мовиться про Північ Кримського півострова та південні райони Херсонської області на підході до Криму.

Окупантам в Криму тривожно: що відомо

  • Про те, що окупанти змушені будувати лінії оборони в окупованому Криму, розповів й колаборант та ватажок окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов. При цьому він заявив, що вірить у те, що ці оборонні лінії не знадобляться і після завершення війни "стануть туристичним об'єктом".
  • Ба більше, в Росії уже поступово перевіряють, як населення може відреагувати на ймовірний відхід з окупованих територій. Для цього залучають різні способи, навіть так звані документальні фільми, опубліковані на ютубі.
  • Військовий експерт Олег Жданов окопи росіян в Криму прокоментував так: "Дурість несусвітня, тому що окопи насипні, а там піщаний ґрунт. Дощі та шторм це все розмиють".
  • Також окупанти у Криму будують оборонні споруди, відомі як "зуби дракона". Військовий експерт Юрій Федоров же наголосив, що така оборона окупантів, створена нашвидкуруч, є вкрай неефективною.