Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен. Він додав, що слова Затуліна вкотре доводять, що він підтримує війну в Україні.

Читайте також Капітуляція по-путінськи: ексспівробітник КДБ висміяв безглузду заяву Пєскова про "цілі Росії"

Росіяни ненавидять у собі те боягузтво, яке не дозволяє їм сказати те, що сказав Затулін. Тому натовп боягузів вирішив заштовхати того, хто "наважився сказати правду".

"Він автоматично поставив себе на інший бік. Дорікнувши тим, що він може це зробити, а стадо боягузливе не може", – сказав Тизенгаузен.

Навіщо російські політики роблять провокаційні заяви щодо війни в Україні: дивіться відео

Безглузді заяви

Останнім часом у Росії з'являються персонажі, які говорять правду. Проте вони говорять це для того, аби в майбутньому уникнути "безглуздих" жертв.

Я не виключаю, що зараз вони говорять цю правду для того, щоб зупинитися, зберегти частину сил, зробити роботу над помилками, пропрацювати й підготувати нову війну,
– наголосив політтехнолог.

Він зазначив, що у своїй промові Затулін не сказав, що ця війна несправедлива чи що її не треба було починати. Тому це абсолютно цинічна заява, попри те, що вона "підпалила" деякі частини тіла у росіян.

Позбавляти його мандату – це теж саме, що підтвердити, що він дійсно говорить правду. Якби він сказав якусь маячню, то його ніхто б не чіпав,
– підсумував політтехнолог.

Провокаційні заяви російських депутатів

  • Депутат держдуми Росії Андрєй Гурульов запропонував бомбити з повітря російське місто Шебекіно. На його думку, події, які там відбуваються, нібито відвертають увагу від бойових дій в Україні.
  • Депутат Петро Толстой розлютився через повторну атаку невідомих безпілотників на Москву зранку 30 травня та заявив, що єдиний спосіб зупинити обстріли Росії – це захопити Київ.
  • Речник Держдуми Росії В'ячеслав Володін гостро відреагував на закон про новий федеральний захист одностатевих і міжрасових пар, який підписав президент США Джо Байден. Володін заявив, що США перетворилася на "імперію сорому", також наголосив, що в цій країні поняття шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою не існує.