Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. За його словами, заява Пєскова є абсолютно безглуздою.

До теми На Росії бояться "бавовни": в одному із портів навіть готові зупинити експорт газу, – Reuters

Це – капітуляція по-путінськи

Як наголосив Жирнов, це є справжня капітуляція по-путінськи. Однак диктатор не збирається визнавати помилки, а ще й нахабно висуває власні умови.

Це найсмішніше. Людина, яка програє війну, не може диктувати свої умови. Якщо ти програв, то тобі умови диктує переможець. А ця заява – пацанські "розводки". Я програв, але вдаватиму що виграв. Тому буду нав'язувати свої умови. На кого це взагалі працює?
– зазначив Жирнов.

Президент України Володимир Зеленський вже давно чітко відповів на такі закиди Путіна. Ніхто взагалі не буде розмовляти з диктатором. Він скоїв величезну кількість воєнних злочинів та перебуває в розшуку за ордером Міжнародного кримінального суду.

Дивіться розмову з Сергієм Жирновим на ютубі 24 Каналу

Майбутнє на Путіна чекає лише одне. Його місце – на лаві підсудних у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі, а вже потім він має опинитися в тюрмі.

Виведи війська, перестань вбивати людей, виплати репарації. Також передай всіх злочинців і потім сам їдь в Гаагу,
– наголосив Жирнов.

Ситуація в Росії: коротко

  • Упродовж травня – червня представники Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" здійснюють рейди на територію Бєлгородської області. Нещодавно вони записали відео з Нової Таволжанки, де вже немає представнків російської влади.
  • Нещодавно з'явилася неофіційна інформація, яку поширюють в російських телеграм-каналах, про стан Владіміра Путіна. Там стверджують, що диктатор буквально втратив зв'язок з реальністю. Стан справ на фронті доводить його до люті, тому йому розповідають лише "позитивні" новини.
  • В українській розвідці розповіли, що буде з Росією після смерті Путіна. Є багато різних сценаріїв.