Речник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що після зникнення диктатора всередині Росії може початися боротьба за владу.

До теми Пропагандисти Кремля хотіли підставити Буданова, але самі осоромилися на весь інтернет

Що буде після смерті Путіна

Андрій Юсов заявив, що існує багато сценаріїв, що можуть розгорнутися у випадку, якщо про смерть Володимира Путіна стане відомо. Та чекати, що хтось конкретний з російської верхівки займе його місце, не варто. За словами речника, в історії Росії вже були періоди, коли структура влади суттєво змінювалася – і "семибоярщина", і "семиолігарщина".

Після цього почнуть будувати нову конструкцію в нових реаліях: політичних, геополітичних і, можливо, географічних. Тобто буде якесь інше місце, не місце Путіна. А обговорювати поки якісь конкретні прізвища немає сенсу,
– повідомив начальник ГУР Міноборони.

Нагадаємо, що глава ГУР Кирило Буданов переконаний, що у Путіна є щонайменше три двійники. Усі вони час від часу з'являються у медійному просторі, проте їх досить легко відрізнити за рисами обличчя. Голова української розвідки нагадав також і про хворобу російського президента, що тягнеться ще з 2021 року, проте наразі жодних оновлень про його стан немає.

"На питання: "Чи він помре завтра?" – ні, не помре. Найвисокоякісніші матеріали застосовуються для його лікування, найкращі фахівці з усього світу. Це не тільки російська медицина", – заявив Буданов.

Що відбувається з владою в Росії: останні новини

  • Західні ЗМІ переконані, що влада Путіна у Росії не така й всеосяжна. Ватажок "Вагнера" Пригожин знову намагається підірвати авторитет диктатора. Цього разу – через те, що не отримав від Путіна якусь обіцяну нагороду за Бахмут.
  • Російський опозиційний політик В'ячеслав Мальцев переконаний, що влади в Росії вже давно немає як такої, а смута почалася ще 2016 року. Наразі в окупантів державотворчий інструмент не діє, натомість владою себе називають злочинні угруповання.
  • Та і російські пропагандисти вже не в захваті від Путіна. На телебаченні окупанти вже в відкриту пропонують його усунути. Після того, як один зі спікерів заявив, що тільки після того, як Путін піде з посади, Росія повернеться до Європи та налагодить стосунки з іншими державами, пропагандисти раптом вирішили "зробити паузу".