Двійників Путіна досить легко відрізнити. На кадрах крупного плану відмінності у їхній зовнішності помітні неозброєним оком.

До теми Назвав українців нацистами: Путін написав цинічного листа російським євреям

Що відомо про двійників Путіна

Буданов розповів, що є певні особливості, за якими можна відрізнити навіть дуже схожих людей.

Є такі фізіогномічні особливості. В кожної людини вони унікальні; більшість знає, що у кожної людини відбиток пальця унікальний – так не тільки відбиток. Форма і малюнок вуха, і проміжок між очима – вони унікальні,
– пояснив він.

І якщо вушну раковину ще можна дещо змінити за допомогою пластичної хірургії, то проміжок між очима завжди видаватиме двійників диктатора. Та впізнати підробних Путінів можна і за вухами – Буданов стверджує, що і в Маріуполі, і на параді у Москві вуха Путіна дивовижним чином відрізнялися.

Голова ГУР переконаний, що двійників у Путіна щонайменше три, і всі вони періодично з'являються в медіапросторі. Окрім особливостей будови обличчя "дублери" російського президента відрізняються також і зростом та повадками.

Також Кирило Буданов згадав і про давню хворобу Путіна, що тягнеться ще з 2021 року. Наразі жодних оновлень щодо його стану немає.

"На питання: "Чи він помре завтра?" – ні, не помре. Найвисокоякісніші матеріали застосовуються для його лікування, найкращі фахівці з усього світу. Це не тільки російська медицина", – повідомив Буданов.

Що думають про двійників Путіна інші експерти

  • Після параду у Москві письменник і громадський діяч Дмитро Капранов заявив, що мати двійників для російських диктаторів – це вже своєрідна традиція. Він пригадав про двійників Сталіна, яких називали "садівниками", і зауважив, що Росія – країна з найбільшою кількістю "лжеправителів".
  • Опозиційний російський журналіст Яковенко також переконаний, що на окуповані території України приїздив не сам Путін, а його двійники. Втім, Яковенко також додав, що двійники є не лише у Путіна, але й у багатьох важливих політиків Росії.
  • Олег Жданов також думає, що у Луганську та Херсонську області приїжджав двійник диктатора, проте є низка факторів, що вказують на те, що зі світовими лідерами Путін все ще говорить особисто.