Там було все, що журналісти "накопали" на вічного "путінського посіпаку". Якщо коротко, то увесь фільм побудований на тому, що не варто сприймати людину лише по одежі.

До теми Путін незадоволений Зеленським: про що говорить стаття Медведєва

Поки ви вважаєте її веселою та розважливою, вона позаочі будує цілу корупційну імперію, яка складається з мережі благодійних організацій, оформлених на його довірених осіб.

Однак замість благодійності, гроші витрачали на будівництво й покупку розкішної нерухомості в Росії й за кордоном.

Скелети у шафі Разумкова

Російську історію пригадали, а тепер поговорімо й про нашого українського "Дімона". Звісно, до масштабів Медведєва йому далеко, але, як виявилося, й у нього є свої скелети у шафі.

Щойно Дмитро Разумков залишив кабінет спікера парламенту, вони звідти повипадали.


У Разумкова є свої скелети у шафі / Фото Getty Images

Поки ми з вами роздумували над тим, яка кішка пробігла між Дмитром Разумковим і Володимиром Зеленським, чому партія влади повстала проти першого номера цієї самої політсили й невже президенту справді так сильно не подобалася критика ексспікера, усе виявилося значно прозаїчніше.

Президент втомився слухати погляд, який не збігається з його власним? Я думаю, що так і це погано. Я без особистостей до Володимира Олександровича. Думаю, це погано, бо треба чути критику, вона повинна бути адекватна й конструктивна,
– заявив Разумков.

Просто увесь цей час ми не туди дивились. Знаєте, як під час виконання фокусу. Треба було не в очі цьому чарівнику зазирати й солодкі промови слухати про "доброе, светлое, вечное", а спостерігати за руками.

Варто прочитати Скелет у шафі Разумкова: колишній спікер таємно провернув корупційну оборудку

Вони у цей самий час, як стверджують журналісти-розслідувачі, підтасовували документи про дерибан об'єктів парламенту.

Адмінбудівлю Ради виставили на продаж

Поки спікер дорікав президенту офшорами й прочитанням законів на власний розсуд, він сам "рильце своє в пушок не просто опустив, а нормально так занурив".

Мовиться про швидкий продаж адміністративного приміщення Верховної Ради, які апарат парламенту пустив з молотка не без допомоги Разумкова. Ну, як з молотка – виставив на дуже секретний аукціон, який відбувся просто перед Новим роком.

Лише задумайтесь – заявки на участь у ньому почали приймати о 18:00 годині 29 грудня, коли робочий день закінчився і всі стояли у передноворічних заторах.

Закінчили приймати їх 30 грудня, а конкурс призначили й провели за 10 хвилин після цього, тобто рівно о 15:00 годині того ж таки 30 грудня.


Адмінприміщення Верховної Ради виставили на продаж / Фото Getty Images

Вже 31 грудня договір уклали й у триповерхової адміністративної будівлі з'явився новий власник – фірма "Комфорт Буд Інвест", яка її у центрі столиці знесе й збудує там нову красиву "багаческу" з 15 поверхами.

Ну й до чого тут Разумков, запитаєте ви? А до того, що спікер парламенту, без прив'язки до прізвища, керує не лише засіданнями Верховної Ради, а й апаратом. Тож "прокрутити" це все без його безпосередньої участі неможливо.

Зараз хтось з вас подумає, що правильно зробили, продавши приміщення, адже для чого воно Верховній Раді. Однак ви уявіть, скільки може коштувати частина землі у центрі Києва, якщо провести конкурс через Prozorro.

До теми Спікеріада: як у Верховній Раді звільняли Дмитра Разумкова

Думаю, охочих взяти у ньому участь було б більше ніж один, а отже й виручити за нього можна було до бюджету в десятки разів більше. Ймовірно, питання було не в грошах, а в тому, щоб "потрібним людям" дісталася ця ділянка.

Хто зноситиме будівлю

До речі, про конкретних людей. Реконструкцією, а точніше знесенням старої та побудовою нової нерухомості, за даними сайту "Наші гроші", займеться Андрій Вавриш.

Його вважають одним з найагресивніших київських забудовників.

Складно навіть уявити, скільки нулів у слові "дякую", яке фірма-забудовник сказала Разумкову.

Я тут пригадала один цікавий момент: подаючи декларацію за 2020 рік, Разумков записав туди 28-мільйонний борг, який йому віддали ще й готівкою. Збіг? Нехай кожен з вас сам відповість на це запитання.