Про це повідомив перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Удовиченко. Він пообіцяв, що невдовзі громадськість дізнається багато цікавого про одіозного політика.

Дивіться також Кремлівська телеграм-мережа дискредитує судову реформу: хто веде ці канали, – розслідування

Слідство скоро завершиться

Олександр Удовиченко нагадав, що злочин, який інкримінують Дубінського – це держзрада, сприяння Росії в формуванні медійної і публічної думки, спроби зіпсувати політичні відносини України і США. Він зазначив, що справа перебуває на завершальному етапі.

Заступник директора ДБР каже, що нардеп намагається показати себе жертвою репресій і переслідувань – однак це насправді не так.

Давайте подивимося, як це виглядає. Народний депутат від правлячої партії проводить пресконференцію щодо фактів можливої корупції вищим політичним керівництвом одного за наших стратегічних партнерів. Це інструмент, який з великою ймовірністю може створити політичну турбулентність,
– каже Удовиченко.

Водночас він наголосив, що коли суд буде досліджувати докази, суспільство почує багато цікавого.

Справа Дубінського

  • СБУ підозрює, що Дубінський був членом злочинної організації, яку сформувало російське ГРУ і мав позивний "Буратіно". Основним завданням цього цієї групи було розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація нашої держави на міжнародній арені.
  • Однак це не єдина підозра, яку отримав нардеп. Так, у серпні 2023 року Дубінський отримав підозру за незаконний перетин кордону. Він за підробними документами незаконно виїжджав з України на відпочинок у Європу.
  • Також слідство стверджує, що він допоміг брату своєї співмешканки переправитися до європейської країни під виглядом волонтера.
  • Окрім цього, нардеп уже отримав вирок у іншій справі. Печерський районний суд міста Києва визнав винним нардепа у порушенні встановлених законом вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Дубінський використовував свій мандат для вирішення приватних інтересів. Він повинен був сплатити штраф.