Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він також зазначив, що окупанти для себе зрозуміли, що українці часом у гаражах зберігають багато цінного.

Читайте також У Новій Маячці ЗСУ накрили штаб і казарми окупантів, – Хлань

Якщо у місцевих є зброя, то вона може зберігатись саме у гаражах. Ще з початку окупації, у гаражах були знайдені запаси тероборони, каже херсонський активіст.

Саме відтоді, окупанти вважають, що саме гараж – найімовірніше місце сховку зброї українців та наших ДРГ,
– додає Володимир Молчанов.

"На їхню думку, українські диверсанти просочуються у Херсон, зокрема водним шляхом. Також, російські окупанти періодично навідуються на дачі херсонців", – додає активіст із Херсону.

Детальніше про вандалізм та мародерство росіян на окупованих територіях: дивіться відео

російські окупанти регулярно викрадають місцевих

Спочатку активістів та патріотів саджають на 3 дні у підвал. Там росіяни цинічно знущаються з українців. Своїх бранців вони змушують обов'язково переглядати російське телебачення, слухати російські пісні та вчити "совкові" вірші. При цьому годують викрадених лише раз на день.

Українців окупанти катують

На 4 день в'язня відпускають додому, проте дивляться, чи він "змінив" власні погляди. Якщо ні – тоді повернення знову у підвал, проте цього разу на більший термін. На цьому етапі російські злочинці катують українців, а замість їжі дають лише склянку з цукром.

До людей з найбільшою силою волі та патріотизмом "підключають" фсбшників. Вони чинять тортури над бранцями, не дозволяють спати, перевозять. При цьому рідні не мають жодної інформації про те, де зараз перебуває зниклий.