Російська армія у війні проти України зазнає великих втрат, ще й швидкими темпами. Прихована мобілізація результатів не дає, а велика частина контрактників, які чудом повернулися в Росію, пишуть рапорти на звільнення.

Читайте також Відставки командування означають, що у Кремлі війну визнали провальною, – Арестович

Доукомплектації не буде

Раніше повідомлялося про те, що деякі свої підрозділи рашисти були змушені вивести до Бєлгорода для доукомплектації, адже вони зазнали важких втрат. Окрім того, частина солдатів написала рапорт на звільнення, тож потреба у нових солдатах в росіян зросла ще більше.

Загарбники намагалися виправити ситуацію прихованою мобілізацією, але вона не дала очікуваного результату. В Росії вже знають про шалені втрати в Україні та майстерність наших воїнів, тож їхати на вірну загибель молоді чоловіки бояться.

Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, спостерігається дезорієнтація та деморалізація ворога. Командування рашистів у бажанні вислужитися перед керівництвом посилає своїх військових на смерть цілими пачками, а заміщення не отримує. Деяким російським підрозділам вже оголосили про те, що ротації до кінця так званої "спецоперації" не буде, тому всі їхні сподівання повернутися додому найближчим часом – марні. Така реальність абсолютно не додає окупантам бойового духу, позаяк їхні шанси вижити зменшуються в рази.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Звірства росіян в Україні цивілізований світ вважає геноцидом та починає приймати це на офіційному рівні. Сьогодні, 11 травня, відповідне рішення підтримав і сенат Чехії.
  • Герої ЗСУ продовжують активну деокупацію Харківщини. Наші захисники звільнили ще один населений пункт – Питомник – та продовжують активні контрнаступальні дії. Російські окупанти перейшли в оборони та забули про наступи.
  • Через провали в Україні розпочалися чвари між відомствами російських окупантів. Як розповів радник голови Офісу Президента Олексій Арестович, між російською розвідкою та ФСБ виник великий конфлікт щодо того, як ділити вкрадене майно на тимчасово окупованій території Херсонщини.

Дивіться також – росіяни просять засекретити їхню участь у війні: відео