Про це 24 каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко. Вона була присутня на одному з них.

Важливо Медіаекспертка пояснила, як ЗМІ і не тільки повинні висвітлювати тему війни

"Це було онлай-включення з дітьми. Все дуже настільки щемливо. Жодного випускника зараз немає у Харкові, вони роз'їхалися по різних містах, але майже усі діти змогли включитися й отримати свої свідоцтва онлайн", – розповіла журналістка.

Від самої ж школи цих випускників на П'ятихатках мало що залишилось – у квітні вона потрапила під артилерійський обстріл росіян.

Щемливе відео від вчителів та директора

Однак вчителі зробили невелику акцію й зняли щемливе відео, щоб привітати учнів на відстані. На кадри потрапили й вщент розбитий клас старшокласників – прилетіло просто у дах. Однак світлиця із старовинною українською вишивкою – вціліла. Вона багато що означає для школи.

Директор теж не залишив дітей, які занадто швидко подорослішали, без привітань.

Це тільки старт. І кожен з вас може ще дуже багато чого досягти у своєму житті. Я бажаю вам своєчасно це відчути і зробити все для того, щоб ви були щасливими,
– сказав директор Олександр.

А наприкінці відео він показав шкільний скелет, а на ньому була футболка з Путіним та пістолетом.

У Харкові минув випускний серед руїн: дивіться відео

Як минула доба на 19 червня у Харкові

Вона була доволі складною. Місто обстрілювали і вдень, і вночі – уже як за розкладом. Також вранці 19 червня місцеві чули дуже гучні вибухи. Страждають індустріальні райони.

У Харківській області ситуація ще гірша. Обстріляли багато сіл. Є 1 загиблий та 4 поранених у селищах Донець та Андріївка. Ще один поранений – в Чугуєві.

Окупанти знову б'ють по Харкову

  • Російські окупанти знову почали нещадно гатити по Харкову. Загарбникам не вдасться захопити місто, проте мирним жителям слід бути дуже обережними.
  • вночі 18 червня, за деякими даними, по Харкову били "Іскандерами" з Бєлгородської області. Примітно, що тоді ж росіяни чули у своєму місті "хлопки". Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович зауважив, що масовані обстріли Харкова – це дуже логічна у своїй жорстокості воєнна історія.