Дирижабль

Це – немов привид з далекого 1890-го року. Старомодний цепелін, якого давно вже відправили на звалище історії, тепер знову гордо здійнявся в небеса. Апарат має сучасні та легкі корпусні матеріали, усіма системами керує потужний комп’ютер. Дирижабль довший, ніж боїнг-747, але в кілька разів від нього легший. Цеппелін повернувся для того, щоб перевозити пасажирів та вантажі.

З технічної точки зору дирижабль не легший за повітря. І, на відміну від попередників, які лише тільки могли піднятися вгору, сучасний цепелін може вільно спускатися та маневрувати на будь-яких висотах. Як працює ця осучаснена машина?

Реактивний двигун

Ви летите на висоті 9 тисяч метрів, і вам комфортно. Увесь цей комфорт ви отримуєте завдяки реактивному двигуну літака. Адже ви можете вільно дихати, та й у туалет на такій висоті сходити - не проблема. Саме це чудо інженерної думки – реактивний двигун – відповідає за безліч маленьких, але дуже важливих деталей вашої подорожі. Як це працює – давайте поглянемо.

Рятувальний човен

Моторний рятувальний човен використовують надзвичайники з Канади та Сполучених штатів. Це одна з найміцніших та найвитриваліших морських машин у світі. Адже човен рятує людські життя у вкрай складних умовах.

Довжина судна – 14 м. Він здатен стійко витримувати різноманітні шторми та урагани і працювати при швидкості вітру у 110 км/год. Навіть якщо човен перекинеться, він одразу ж повернеться у правильне положення. Вражає, правда? Давайте поглянемо, як він працює.

Авто-гібрид

Це – газоелектричне авто-гібрид. Воно може з мінімальними викидами в атмосферу проїхати стільки, скільки звичайному електромобілю і не снилося.

На вигляд воно як звичайне авто, але зазирніть всередину - і ви побачите нові деталі та інноваційні рішення, завдяки чому фантастика стала реальністю. Що ж, від слів до діла – поглянемо, як це працює.