Чоловік загиблої Олександр досі не знайшов сил пояснити своїм дітям, що трапилося з їхньою мамою.

Читайте також Смертельна ДТП, в якій загинула мама 3 дітей: підозрювану випустили з СІЗО

Сім'я ледве зводить кінці з кінцями

Я не знаю, як їм про це сказати,
– зазначив він.

Чоловік оформляє документи на опіку над дітьми та на допомогу. Знайомі розповідають, що сім'ї доводиться дуже туго через фінансову складову.

Маленького 1,5-місячного Богданчика жінка годувала грудьми. Тепер його перевели на штучне вигодовування. За словами Олександра, харчування дітям вони купували на допомогу від держави. Певний час малюка не виносили на вулицю, бо похолодало, а теплих речей ще не було. Допомагали друзі.

Наразі з 3 дітьми чоловікові допомагає його літня мама. Сам Олександр оформляє декретну відпустку, аби бути з дітьми вдома. "Я дітей у жодному разі не кину", – запевнив батько.

Водночас підозрювана у смертельній ДТП вийшла на волю.

ДТП у Світловодську: коротко

  • Аварія трапилась 1 вересня, приблизно о 4:00. Синя Mazda збила на смерть 27-річну Марію Хівренко. Без матері залишилися 1,5-місячний Богданчик, 4-річна Віка та 6-річний Михайлик. У день трагедії батьки планували відвести старшого сина у 1-й клас.
  • Суд 2 вересня обрав винуватиці смертельної аварії Тетяні Вишневській запобіжний захід у вигляді перебування під вартою протягом 2 місяців з можливістю внесення застави у розмірі 350 тисяч гривень. Її жінка використала та вже 7 вересня вийшла на волю.