Відповідний пост-тролінг Богдан опублікував на своїй фейсбук-сторінці. Допис колишній чиновник доповнив світлинами Сейшелів, проте без себе.

До теми: Денег нет, но вы держитесь: Богдан після звільнення з ОПУ показав фото з відпочинку

Богдан зауважив, що на островах йому нецікаво, тому запрошує в гості дівчат. Також він пожалівся на безвладдя, натякаючи на звільнення з ОПУ.

Дівчата тут така справа – приїхав на Сейшели, а тут скукатіща. Ніхто не хоче прилетіти в гості? Підтримати так би мовити в скрутну хвилину. А то зовсім згорьований я. Безвладдя,
– написав Богдан.

Згодом екчиновник додав постскриптум до допису. Там він зазначив, що "у результаті конкурсу виявлені в коментарях (дівчата, – 24 канал) нетрадиційні і страшненькі".

Цікаво: Мене неможливо забути: Богдан повеселив мережу оригінальною валентинкою після відставки з ОП

Зауважимо, 17 лютого Богдан вперше оприлюднив нібито світлину з відпочинку, де він позує на пляжі біля таблички з написом "Сейшели". Під фото він залишив жартівливий підпис: "Друзі дуже скучаю за вами, не сплю не їм. Розумію вам не легко, денег нет, но вы держитесь".

Проте користувачі мережі не поспішають вірити у те, що Богдан і справді зараз перебуває на Сейшелах. Усе тому, що чиновник і раніше публікував у фейсбуці відфотошоплені фото, які супроводжувалися тонким тролінгом.

Як Зеленський звільнив Богдана з ОПУ?

  • Володимир Зеленський 11 грудня звільнив голову Офісу Президента Андрія Богдана та призначив на цю посаду Андрія Єрмака. Згодом глава держави вивів Богдана зі складу РНБО.
  • Таким подіям міг передувати конфлікт між Богданом і Єрмаком, про який останнім часом писали ЗМІ. Він нібито пов'язаний з тим, що чиновники мають дуже різні характери, погляди на події в Україні та політику президента.
  • Однак, попри чутки, після призначення Єрмак назвав Богдана фаховою людиною і подякував за виконану роботу.