Про це в авторській програмі Сергія Лещенка "Що це було?" сказала колишня прессекретарка президента України Юлія Мендель.

Зверніть увагу Замах на Шефіра під Києвом: усе, що відомо про обстріл авто помічника Зеленського

"Дуже дивно як сьогодні швидко відреагувала Росія, виправдовуючись, що начебто це не вони", – сказала Юлія Мендель.

Паралельно з речником Путіна на замах на Шефіра відреагував проросійський блогер Анатолій Шарій, якому в Україні оголосили підозру у державній зраді. Він пов'язав обстріл авто Сергія Шефіра з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком.

Якщо хтось і є в інформаційному просторі відомий клоун, то мабуть, це пан Шарій. Його конспірологічні теорії – це ніщо інше як просто майданчик для стендапу,
– сказала Юлія Мендель

Мендель: Шефір та Єрмак – найближчі радники

У відповідь на запитання про те, які відносини були між Єрмаком та Шефіром, Мендель зауважила: "Це два найближчі, можна сказати неофіційно, радники".

"Ці два чоловіки, на них Володимир Зеленський покладається як на людей, яким він, по-перше, довіряє, по-друге, які були біля джерел побудови команди та програми президента", – сказала колишня речниця президента України.

До теми Це виклик нам усім і ми його приймаємо, – Єрмак про замах на Шефіра

За її словами, Андрій Єрмак та Сергій Шефір працюють з Володимиром Зеленським 24 на 7. Юлія Мендель сказала, що відповідна конспірологія – це просто спроба розсварити команду президента, але це не може вплинути на відносини всередині команди.

Повний випуск програми "Що це було?" на 24 каналі: дивіться відео

Обстріл авто Шефіра: коротко

  • Авто помічника президента Сергія Шефіра обстріляли зранку 22 вересня. Інцидент трапився трасі між селами Круглик і Ходосівка.
  • Поранення отримав водій Шефіра – чоловіка доставили в лікарню і прооперували.
  • Водночас правоохоронці назвали основні версії нападу – розглядають і ймовірний тиск на керівництво держави.