У російських партизанів є потенціал. Про це 24 Каналу розповів Аббас Галлямов – російський опозиційний політолог.

Дивіться також Все на захист Рубльовки: як атака дронів на Москву показала, що Росія абсолютно беззахисна

Які перспективи у партизанів

Аббас Галлямов пояснив, що партизанський рух у Росії може нести загрозу кремлівській владі, щоправда до кінця не зрозуміло, на що він здатний. Їхнє входження у Бєлгород заслуговує на повагу, натомість на Брянщині був невпевнений дебют.

Якщо вони продовжать рух у цьому ж напрямку, то наступного разу їх буде не 100 людей, а 10 тисяч, то вони реально можуть захопити й створять на території Росії нову державу,
– наголосив він.

Для цього їм не потрібно буде захоплювати сам Кремль. Буде достатньо того, що на території Росії сформується та ж сама Росія, але вже без Владіміра Путіна.

"Це призведе до потужної кризи та із великою ймовірністю може закінчитися відставкою Путіна", – додав політолог.

За таких умов система, яку так старанно будував російський диктатор, зруйнується і не зможе відновитися.

Аббас Галлямов розказав, на що здатні російські партизани: дивіться відео

Як партизани зможуть досягти успіху

Опозиційний політолог зауважив, що революції не завжди розпочиналися в столицях країн, а легіон “Свобода Росії” може ще раз це довести.

"Якщо вони і далі будуть так неефективно організовувати свою політику й політичну присутність, то, можливо, нічим вагомим це не закінчиться", – пояснив він.

Натомість, якщо легіонівці додадуть до військової ефективності ще й політичну активність, налагодять відносини із опозицією, знайдуть союзників та будуть формувати інститути влади, то цілком зможуть очолити владу.

Діяльність партизанів у Росії: останні новини

  • Російський добровольчий батальйон зробив заяву про те, що в місті Шебекіно, що на Бєлгородщині у Росії, ведуться бої у місті. Бійці РДК обстріли "Градами" будівлю МВС. Через це у місті оголосили реалізацію плану "Фортеця". Згідно із ним вводиться особливий стан для співробітників правоохоронних органів.
  • У подіях традиційно звинувачують Україну, втім українська сторона стверджує, що до цього не причетна.
  • 22 травня Російський добровольчий батальйон та легіон "Свобода Росії" оголосили про "звільнення" Бєлгородської області.
  • Через два дні партизани вийшли з Бєлгородщини і похизувалися трофеями.