У Лівані створять "Фонд допомоги потерпілим українцям". Про це інформують на сторінці Громада Українців Лівану у фейсбуці.

Важливо: Вибух у Бейруті: кількість жертв різко зросла до 220, ще понад сотня зникла безвісти

Люди потребують різноманітної допомоги: особистих речей, засобів гігієни, будівельних матеріалів, меблів, побутової техніки, тощо,
– йдеться у повідомленні.

Фонд створюють, аби люди могли переказувати кошти для закупівлі усього необхідного. Окрім цього, у Громаді сформують "комітет з допомоги", який буде координувати розподіл грошей, прийматиме нові звернення і висвітлюватиме діяльність структури та витрати.

Як постраждалим отримати допомогу

У посольстві України у Лівані заявили, що підтримують українських постраждалих. В першу чергу забезпечують ліками і продуктами.

Для отримання допомоги треба мати:

  • довідку про руйнування від Мухтара;
  • паспорти дорослих та дітей.

Вибухи у Бейруті: головне

  • Ввечері 4 серпня у столиці Лівану Бейруті пролунали 2 потужних вибухи. Внаслідок чого частина міста була зруйнована. Близько 300 тисяч людей втратили домівки.
  • За попередньою інформацією, вибух спричинило 2,7 тисяч тонн аміачної селітри, яку конфіскували 6 років тому у російського бізнесмена Ігоря Гречушкіна. Однак точні причини ще встановлюють.
  • Наразі відомо про 220 загиблих, понад 6 тисяч поранених та 110 людей, що пропали безвісти. Ця кількість щодня зростає.
  • Важливо! Серед загиблих внаслідок вибуху у Бейруті є громадянин України – 32-річний Вільям Азар. Його матір проживає у Києві.