Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Пряма трансляція на
   Останні випуски

   Для цього і потрібна вода: Росія хоче перетворити Крим у наркотичне гетто

   Росія хоче масово вирощувати у Криму опійний мак / indianspices.ru

   Так званий проректор з зовнішніх зв'язків "Кримського федерального університету" Михайло Сергеєв запропонував вирощувати в окупованому Росією Криму синтетичні опіати і канабіноїди. Зокрема, їх пропонують використовувати у медицині як знеболювальне.

   Сьогодні світова наука, особливо сільське господарство, каже, що опіати і канабіноїди значно краще діють у медицині, якщо вони рослинного походження, розповів Сергеєв в інтерв'ю "Вести.Крым".

   Важливо: Вода в Крим: як її нестача впливає на окупацію півострова

   Багато країн вже думають про те, щоб припинити вирощувати сади у великих кількостях, а виробляти опіоїдні маки. Варто враховувати те, що зараз в законодавство Росії вносяться зміни, і те, що в Криму організовується біотехнологічний комплекс,
   – підкреслив представник окупантів.

   Таким чином, переконує він, саме окуповану українську землю можна використати для того, щоб вирощувати наркоту.

   Що відомо про "наркотичні" зміни до законодавства Росії?Російський уряд дозволив культивувати мак і коноплю у медичних і промислових цілях. Так, наприклад, мак снодійний можна вирощувати без будь-яких обмежень щодо частки наркотичних і психотропних речовин.

   Чому для наркотизації обрано саме Крим

   Експредставник президента України у Криму Борис Бабін переконаний, що Росії потрібно місце, де можна масово вирощувати наркоту, на випадок глобального конфлікту. Мовляв, у таких умовах для потреб російських збройних сил потрібно буде дуже багато знеболювального.

   До слова: Українці з Криму бояться, що Україна забула про них, – звільнений з полону кримчанин Семена

   За словами Бабіна, синтетичні аналоги не можуть вироблятися російською індустрією, а ключові постачальники легального морфію контролюються країнами Заходу.

   Для пов'язаного з таким "сільським господарством" наркобізнесу та наркотрафіку вищих посадовців Росії сіра зона окупації є ідеальним місцем. Тепер зрозуміло, на які власне потреби виникають домовленості з постачання дніпровської води для агросектору Криму,
   – підкреслив експостпред президента у Криму.

   Резюмуючи, він наголосив, що країни Заходу добре розуміють наслідки наркотизації Криму та будуть вживати заходи до усіх залучених для цього високопосадовців. Зокрема й для тих, хто сьогодні організовує зрошування майбутніх мільйонних макових плантацій українською водою.

   Читайте також

   powered by lun.ua
   Пропозиції партнерів
   Коментарі
   Залиште відгук