Нагадаємо, що Дмитра Хилюка та його батька росіяни викрали у перші дні березня 2022 року. Через деякий час батька відпустили, а Дмитра незаконно вивезли до Росії.

Дивіться також Україна повернула з російського полону 75 людей

Що розповів звільнений з полону захисник

У п'ятницю, 31 травня, Україні вдалося повернути 75 людей з російського полону. Один із звільнених захисників розповів, що Хилюк, якого викрали російські війська, живий і очікує на звільнення з полону.

Я просидів з Хилюком практично 11 місяців пліч-о-пліч в одній камері. Дмитро Хилюк з агентства УНІАН. І (він – 24 Канал) передає батькам своїм і брату всі найкращі вітання, і каже, що живий. Сподівається на те, що його звільнять,
– повідомив звільнений з полону захисник.

За словами матері Хилюка Галини, вона отримала "найкращу вісточку у світі".

"Почуття змішані: і невимовна радість, і сум, і тривога, і шок. Це по мені все видно... Два роки й три місяці нічого про дитину не знаю. А сьогодні якусь крупинку інформації дізналися. Малесеньку. Зовсім неконкретну. Але й то на серці трішки радісніше", – заявила вона.

Обмін полоненими 31 травня: кого вдалося повернути

  • 31 травня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. В результаті цього обміну з російського полону вдалося повернути 75 осіб. Серед них – воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та четверо цивільних.
  • Зокрема, з полону звільнили 19 людей, яких захопили окупанти на острові Зміїний, 10 захисників Маріуполя та "Азовсталі", а також українських військових, які потрапили в полон на різних напрямках фронту.
  • Варто зазначити, що серед звільнених захисників немає нікого з військових-азовців, які вийшли за наказом у полон понад 2 роки тому з "Азовсталі".