Дмитро Кулеба заявив, що Авдіївка не була б втрачена, якби Україна отримала всі артилерійські боєприпаси, необхідні для захисту міста.

Дивіться також "Взяли за мінімальних втрат": Шойгу цинічно бреше росіянам про Авдіївку

Поки рішення про допомогу не ухвалене, українські солдати жертвують життями

Кулеба також зазначив, що люди повинні зрозуміти одну просту річ – ухвалення закону про надання допомоги Україні – це важливо, але для того, щоб відправити речі на фронт, потрібен час.

І поки це рішення ще не ухвалене, плюс врахуйте логістику, весь цей час наші солдати будуть жертвувати своїми життями на передовій, тримаючи оборону проти сил Росії, що переважають,
– сказав він.

Кулеба зауважив, що єдина причина, з якої українці вимушені жертвувати своїми життями, зараз полягає в тому, що "хтось все ще обговорює рішення".

Я поважаю внутрішню політику США і не буду в неї втручатися, але я просто хочу, щоб усі пам'ятали, що кожен день дебатів в одному місці означає ще одну смерть в іншому місці,
– додав він.

Яка ситуація зараз біля Авдіївки

  • Нагадаємо, 17 лютого Головнокомандувач ЗСУ Сирський оголосив, що українські війська відступили з Авдіївки.
  • Українські офіційні особи повідомили, що наші військові відійшли на нову лінію оборони, яку підготували заздалегідь і укріпили на кількох рівнях.
  • Заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін 20 лютого розповів, що ЗСУ стали в оборону поблизу міста Авдіївка – там тривають бої.
  • Відомо, що російські війська атакують у напрямку села Ласточкине на захід від Авдіївки. За словами Жоріна, ворог має достатньо сил для наступу.