Про це в ефірі 24 Каналу заявив народний депутат України Олег Дунда. Він пояснив навіщо Медведєв Кремлю.

Дивіться також "Знищити, як скажених собак": російська опозиція відповіла на погрози Медведєва

"Медведєв буде грати дурнуватого алкоголіка, але однаково сидітиме на лаві підсудних", – додав спікер.

Жириновський 2.0

Медведєв потрібний Кремлю, аби керувати електоральним полем, яке раніше було за Владіміром Жириновським. Той свого часу тримав так званий "русскій мір" і тепер хтось має продовжити цю справу, відзначив Дунда. Медведєв вигідний Кремлю, бо його можна контролювати, а уся його риторика спрямована винятково на внутрішнього споживача.

"Якщо Кремль не буде тримати колишнє поле Жириновського, то його триматиме умовний Гіркін, або ще хтось, кого вони не контролюватимуть. Тому вони вирішили поставити на це поле Медведєва, який говорить те, що говорить. Але від відповідальності та Гааги його це не звільняє", – ще раз підкреслив нардеп.

Олег Дунда про долю прибічників Путіна: дивитись відео

Ядерні погрози Медведєва теж стосуються винятково внутрішньої аудиторії, наголосив спікер. Він також йде стежкою Жириновського, але в того була трохи інша тема.

"Нагадаю 1993 рік, перші вибори до Держдуми Росії, коли виграв Жириновський з 23%. З чим він виграв? Він, здається, робив фото – відео з Саддамом Хусейном і розповідав, як чобіт російського солдата буде вмиватися в Індійському океані", – додав Олег Дунда.

Заяви Медведєва: останнє

  • Дмітрій Медведєв, голова Радбезу Росії, нещодавно відрізнився обурливою заявою, що Україна має бути "стерта з карти". У відповідь на це США заявили про продовження своєї підтримки нашої країни.
  • Декілька днів тому одіозний політик опублікував твіт в одній соцмережі з назвою "Чому Україна зникне? Бо нікому не потрібна". При цьому Медведєв наголосив, що і Росія, яка у 2014 році вдерлася на території, теж.
  • Західні видання висміюють заяви Медведєва. Його слова стають дедалі огиднішими для цивілізованого світу і вкриті суцільною маніпуляцією.