Очевидці повідомляли про гучні вибухи у місті. 24 Канал закликає жителів Дніпра перебувати в укриттях, адже це може врятувати життя і полегшити роботу нашим захисникам неба.

Цікаво Ворог запускав по Україні "Шахеди": де були тривога та вибухи

У Дніпрі було гучно

Повітряну тривогу у Дніпрі оголосили о 21 годині 33 хвилини. Тоді Повітряні сили повідомляли про рух ворожої цілі на місто.

Увага! Ракета на Дніпро!
– написали Повітряні сили.

Згодом тривога у всій Дніпропетровській області пролунала через загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу. Самі вибухи у Дніпрі пролунали о 22 годині 27 хвилин.

Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що вибух у місті не був пов'язаний із ракетною небезпекою. Це було робота наших військових по іншому ворожому об'єкту.

"Мінус БпЛА. Ще один "Орлан-10" збили у Дніпровському районі. Сили ППО на захисті – вдень і вночі", – повідомив він.

До цього у Дніпровському районі також збили безпілотник "Орлан-10" у Дніпровському районі близько 20 години 19 хвилин.

У Дніпрі до цього вже лунали вибухи

  • У Дніпропетровській області 23 квітня о 12:31 роздалися сигнали повітряної тривоги, а Повітряні сили попереджали про загрозу застосування балістичного озброєння. Вже о 12:36 стало відомо про звуки вибухів в місті.
  • О 12:48 Повітряні сили попереджають про ракету, яка рухається в сторону Дніпра. Згодом, о 12:53 кореспондентка 24 Каналу в Дніпрі повідомляє про ще один вибух у місті.
  • У Дніпропетровській обласній раді закликали жителів нічого не публікувати у мережу. Також громадян просили залишатися в укриттях до відбою тривоги.
  • Паралельно з початком сигналу повітряної тривоги в Дніпропетровській області, такий сигнал лунав і в Запорізькій області о 12:31. Місцеві телеграм-канали о 12:37 повідомили про те, що в місті гучно.