Інформація про звуки вибухів у Дніпрі з'явилася близько третьої години ночі. Повітряну тривогу в Дніпрі оголосили о 2:56. Приблизно через 5 хвилин з'явилося повідомлення про звуки вибухів.

Дивіться також Ворог завдав цинічного удару по Дніпру: моторошні кадри наслідків атаки

Повітряні сили попереджали про загрозу атаки

У Повітряних силах ЗСУ інформували, що повітряна тривога на Сході та Півдні України пов'язана із загрозою застосування балістичного озброєння з боку російських військових.

У повідомленні мовилося про загрозу атаки зі Сходу. Також українські військові попереджали про рух ракети на Кременчук, що в Полтавській області.

У Дніпрі постраждало 12 людей після атаки росіян

  • У неділю, 14 квітня, близько шостої години вечора в Дніпропетровській області було чутно вибухи. У Дніпровському районі українські військові знищили ворожу ракету. Мовиться про крилату ракету Х-59.
  • Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак інформував, що в Дніпрі через падіння уламків пошкоджені приватні будинки.
  • Станом на 20 годину повідомлялося, що внаслідок ракетного обстрілу Дніпра та Дніпровського району постраждали 12 людей, з них 1 дитина.
  • За даними МВС, пошкоджені домівки людей, легкові автомобілі та навантажувач. У Любимівській громаді вибуховою хвилею пошкоджено автомобіль, який їхав дорогою.