Літо у Дніпрі почалося і продовжується сильними опадами. Інколи вони буквально паралізовують місто.

Читайте також Черпали воду з даху супутниковою тарілкою: курйозне відео з Дніпра

Вулиці Дніпра затопило

Приблизно годину 17 червня у Дніпрі лив дощ. І якщо зазвичай найбільше страждає Лівий берег, то цього разу негативні наслідки відчули жителі майже всіх районів міста.

  • По дорозі до Слобожанського проспекту в районі наземного пішохідного переходу праву смугу руху затопило так сильно, що кілька машин застрягли в калюжі, не маючи можливості зрушити з місця.
  • Справжнє озеро утворилося також на перехресті вулиць Калинової та Образцова. Там автівки не застрягали, однак пливли вулицями.
  • У критичному стані опинилися віадук, Байкальська, Воскресенська, Діївка, вулиці Виноградна, Каруни (під віадуком) і Дементьєва.

Каналізацію прорвало, впало дерево

На перетині вулиць Європейської та Володимира Великого, в провулку Чумацькому і на вулиці 8 Березня прорвало каналізацію.

Крім того, на проспекті Пушкіна внаслідок негоди на проїжджу частину впало дерево. Воно обірвало дроти та заблокувало проїзд.


У Дніпрі знову пройшов сильний дощ / Фото "Інформатора"


Автівки плавали вулицями / Фото "Інформатора"

Наслідки зливи у Дніпрі: дивіться відео

Рятувальники ліквідовують наслідки негоди

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що станом на ранок 18 червня у Дніпрі рятувальники борються з наслідками зливи. Протягом останньої доби до них надійшло 138 звернень щодо підтоплень, від початку негоди – 719.

Надзвичайники здійснили обхід 47 будинків та подвір'їв. Роботи по відкачуванні води тривають: у Дніпрі залишились підтопленими 101 двір та 50 житлових будинків. За добу відкачали 46 794 метрів кубічних води.