"Я до вас кожен день ходжу, щоб ви мене почули. Будь ласка, вислухайте мене", – сказала вона.

Важливо! Ви прожили 30 років в країні кумівства, – Зеленський встряг у суперечку з журналісткою

Жінку, яка живе у Дніпрі, звати Ніна Андріївна Мещерякова. Вона поскаржилася Зеленському на те, що "її майно грабують". Вона наголосила, що президент нібито брав її номер телефону ще 11 вересня, але з тих пір так нічого і не змінилося. У своїй емоційній промові Ніна Андріївна також згадувала і мера Дніпра Бориса Філатова.

Зеленський на її скарги відповів, що розбереться з цим.

Я вас прошу, давайте без сліз. Добре. Давайте так: я почув про Філатова. Відповідаю на ваше питання: до пана Філатова я не маю ніякого відношення,
– заявив президент.

Також до президента звернулася Катерина Дуняк – мати правозахисниці Ірини Ноздровской, яку знайшли вбитою в річці в січні 2018 року. Зі сльозами на очах вона попросила Зеленського допомогти розірватися в цій справі, тому як на її думку в "цьому замішана влада". В кінці розмови Зеленський пообіцяв зустрітися з жінкою у вівторок, 15 жовтня, в Офісі Президента.

Дивіться відео 24 каналу, як розмову Зеленського перервала невідома жінка:

Зазначимо, що у Києві триває пресконференція з Президентом України Володимиром Зеленським. На цій зустрічі з журналістами глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання. Подивитися пресмарафон онлайн – можна тут.