Шахтарі Криворізького залізорудного комбінату мають соціальний пакет, пільги на оздоровлення та відпочинок на морі, а їх зарплату вже зараз буде підвищено на 20-35%.

Наприклад, є профілакторій, де людина може оздоровитися на пільгових умовах з харчуванням. Є дві бази в Скадовську та Бердянську, в які ми за цей рік направили 2000 наших працівників разом з дітьми. Вони там теж отримували за пільговою вартістю відпочинок на морі. Є ще турбази, є багато інших преференцій,
– розповів голова правління підприємства Сергій Новак.

Він також повідомив, що до страйку шахтарів, який стався у вересні цього року їх зарплата була понад 600 доларів. Зараз вона буде підвищена у деяких на 35%, а у деяких на 20%.

Як повідомлялось, 3 вересня гірники залізорудної шахти "Жовтнева" в Кривому Розі після нічної зміни відмовилися підніматися на поверхню. Вони оголосили акцію протесту з вимогою підвищити зарплату, звільнити менеджмент, повернути пільговий стаж за списками 1 та 2, а також припинити порушення при атестації.

Станом на 20 вересня до страйку приєдналися гірники інших шахт Криворізького залізорудного комбінату – "Родіна", "Гвардійська", "Тернівська".

24 вересня керівництво Криворізького залізорудного комбінату заявило, що, оскільки подальше перебування під землею несе потенційну загрозу для здоров'я і життя шахтарів, оголошено про початок процедури зупинки всіх структурних підрозділів підприємства і виведення всіх колективів в простій.