Парасюк знову розійшовся

Парасюк накинувся на працівника Служби безпеки України Василя Пісного. Нардеп з усієї сили вдарив Пісного ногою по спині. Таку бурхливу реакцію у Парасюка викликали слова СБУшника про те, що він, начебто, зробив для Майдану більше, ніж Парасюк.

Пізніше Парасюк заявив, що про вчинене не шкодує.

"Він відсидів у СІЗО за кришування спиртових заводів. Кожен львів’янин прекрасно знає, хто такий Василь Пісний. І він зараз буде казати, що він для Майдану більше зробив? Він навіть там не був. Він приїхав, коли ми ховали Небесну сотню", — зазначив Парасюк.

На ці витівки депутата вже відреагували у ГПУ. Парасюка хочуть допитати одразу по 4 справах.

Дивна пам’ятка в окупації

В окупованому Луганську бойовики відкрили дуже дивний пам'ятник. Це такий собі шматок граніту, на який накладено герб, що одночасно нагадує символи СРСР і Росії: снопи і двоголовий орел.

"Ось він — новий символ Луганська. Суміш совка і імперіалізму. Варвари з шаленою кашею в головах придумали, як висловити свої погляди. Мумія Ілліча ворочається у своєму скляному саркофазі, потріскуючи і розпадаючись на молекули", — прокоментував фото блогер.

Анонс дня

Сьогодні у Дніпропетровському окружному адміністративному суді відбудеться слухання справи за позовом кандидата від "Самопомочі" Юрія Мілобога щодо фальсифікації результатів виборів у Кривому Розі.