Про це він розповів у коментарі "Громадському радіо".

"Один з наших сусідів в цей час повертався додому. Коли він заходив до свого будинку, все було нормально. За 10 хвилин, коли зникло світло через те, що перегорів провід, він визирнув у вікно і побачив, що все палає. Я не знаю, чому загорівся літній майданчик, але це якось дуже швидко як для випадковості", – розповів Сарвіра.

Читайте також: У Києві загорівся торговий кіоск

Він також зазначив, що матеріал на літньому майданчику було просочено вогнезахисним розчином.

"Тут була слідчо-оперативна група, і я сказав їм, щоб вони розглядали цей варіант (підпал). Мені самому цікаво. Я не роблю ніяких висновків, але це дуже схоже", – розповів власник закладу.

Сусід сказав, що перед тим, як літній майданчик спалахнув, вони почули якийсь хлопок. Тим паче, відомо, що коли кафе ще будували, хтось проходив повз і казав: "Що ви там будуєте? Все одно ми його спалимо", 
– додав ветеран АТО.

Водночас Сарвіра розповів, що погроз від конкурентів або радикальних організацій працівникам Pizza Veterano не надходило.

Власник піцерії додав, що внаслідок займання майданчик закладу вигорів повністю. Також постраждав фасад. Майно не було застраховано.

Нагадаємо, в ніч проти неділі, 9 липня, у Дніпрі згорів літній майданчик піцерії Pizza Veterano, власником якої є ветеран АТО Андрій Сарвіра.