Про це повідомила заступниця держсекретаря з політичних питань Вікторія Нуланд. За її словами, американські аудитори працюють у Києві, щоб переконатися, що "допомога чи зброя не перенаправляються".

Цікаво Чи вистачить західних танків, аби змінити хід війни в Україні: аналіз NYT

Американці допомагають Україні побороти корупцію

Нуланд зазначила, що аудитори з США прибули разом із консультантами Світового банку та Deloitte.

Ми продовжуємо підтримувати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні,
– сказала посадовиця.

Як зазначається, члени Конгресу з Республіканської партії зажадали додаткових зусиль щодо нагляду у питанні підтримки США України. Нуланд заявила, що заходи щодо нагляду вживаються.

Допомога від партнерів: головне

  • Західні партнери розуміють, що необхідно посилити українські позиції на тлі підготовки до ймовірного нового наступу окупантів навесні. Тож Канада оголосила про відправлення 4 важких танків Leopard 2A4 зі свого арсеналу в Україну.
  • Берлін нарешті ухвалив довгоочікуване для України рішення про передачу бойових танків та надав "зелене світло" на такі ж поставки з боку союзників, на озброєнні яких є ця німецька техніка.
  • Цього ж дня президент США Джо Байден оголосив новий пакет військової допомоги нашій державі, у який увійшли танки M1 Abrams. Окрім заяви про надання нашій державі 31 танку Abrams, Байден також заакцентував на тому, що Вашингтон якомога скоріше розпочне навчання українських військових.
  • У матеріалі 24 Каналу ми зібрали усю інформацію про важку техніку та зброю, які Україна невдовзі отримає від союзників.