Про це американський дипломат розповів в інтерв'ю Handelsblatt.

Читайте також: Тиск США на Росію: Волкер розповів про політику Трампа щодо Кремля

У нашій партії (Демократичній партії США, членом якої є Мерфі – "24") широко поширена думка про те, що Росія до цього відбувалася легко. Тому ми вживемо заходів,
– запевнив екс-посол.

Ці заходи, зокрема, можуть стосуватися і проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2", однак, на думку політика, в цьому питанні "для Європи і США краще триматися разом".

"Політична система США перебуває в сум'ятті, це не добре для відносин між Німеччиною та Америкою. Якщо демократи завоюють принаймні одну палату на виборах до Конгресу восени, то все трохи заспокоїться", – додав Мерфі.

Нагадаємо, міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки оголосило про введення санкцій щодо 12 російських компаній. На думку міністерства, дії компаній суперечать національним інтересам США. Раніше США запровадили персональні санкції проти 33 фізичних та юридичних осіб із Росії. Усі вони пов'язані із розвідкою та оборонним комплексом.

Нещодавно президент США Дональд Трамп підписав указ, який впорядковує режим застосування чинних санкцій щодо Кремля. У супровідному листі сказано, що документ спрямований на суворе дотримання антиросійських санкцій. У серпні Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її вороже кібервтручання, а 27 серпня набрав чинності ще один пакет санкцій США проти Росії.

Окрім того, 17 жовтня стало відомо, що адміністрація президента США працює над пакетом нових санкцій проти російських і іранських компаній. Під удар потраплять ті компанії, які працюють над відновленням Сирії.

Що таке "Північний потік-2"?Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.