Про це Трамп написав у Twitter.

Читайте також: В США оприлюднять імена політиків, причетних до лобізму інтересів Януковича

"Ого, який жорсткий вирок для Пола Манафорта, який представляв Рональда Рейгана, Боба Доула та багатьох інших топ-політиків та їхні кампанії. Я не знав, що Манафорт очолював мафію. А як щодо Комі (екс-глави ФБР Джеймса Комі, – ред.) та продажної Гілларі (опонентки Трампа на виборах президента Гілларі Клінтон, – ред.)? Дуже нечесно!",
– написав Трамп.

Нагадаємо, стало відомо, що колишнього консультанта президента-втікача Віктора Януковича та голову передвиборчого штабу чинного американського президента Дональда Трампа Пола Манафорта прямо у залі суду взяли під варту.

Хто такий Пол Манафорт? Американський юрист, лобіст і політичний консультант. Був радником Віктора Януковича та займав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа. Наразі перебуває під слідством декількох федеральних агентств. Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні щодо можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом. Манафорт також перебуває під слідством за можливі порушення податкового законодавства та відмивання грошей, зокрема й в інтересах Януковича. 30 жовтня 2017 року Манафорт здався ФБР. Йому пред'явлено звинувачення за 12 епізодами.