Як повідомили у Генштабі ЗСУ, наш ворог продовжує наступ у Східній операційній зоні. Але, як бачимо, більшість спроб взяти штурмом населені пункти не приносять жодних результатів.

Читайте також Нальоти ворожих гелікоптерів на лінії зіткнення і наступ на Сіверськ: основне за 92 день війни

Упродовж минулої доби штурм окупантам не дається

  • Сєвєродонецький напрямок. У цьому районі російські загарбники намагаються закріпити свої позиції. Що ж стосується штурму, то його намагалися провести у напрямку Устинівки, але безрезультатно.
  • Бахмутський напрямок. Тут продовжують точитися важкі бої. Водночас жодних результатів ворогові не принесли спроби штурму в районах Комишувахи, Липового та Нагірного.
  • Авдіївський напрямок. Така ж доля спіткала російських загарбників у районах Красногорівки, Кам'янки, Авдіївки, а також Пісків.
  • Новопавлівський напрямок. Намагалися наступити війська країни-агресорки на Золоту Ниву. Там же вони й зазнали втрат та змушені були відійти на безпечні позиції.
  • Миколаївський напрямок. Своє тактичне положення окупанти намагаються покращити тут. Крім того, вони прагнуть вийти на адміністративні кордони Херсонської області. Не полишають загарбники спроб штурмувати Таврійське, але й тут їм не вдалося досягнути поставлених цілей.
  • Криворізький напрямок. Окупанти намагалися штурмувати район населеного пункту Миколаївка. Але й тут на них очікувала поразка. Водночас російські загарбники гатили по цивільній інфраструктурі неподалік Осокорівки, Трудолюбівки, а також Добрянки.

З артилерії військові країни-агресорки обстрілювали населені пункти на Запорізькому напрямку. Мовиться про Новопіль, Чарівне, Оріхів, а також Кам'янку.

Також у зведенні Генштабу повідомили, що окупанти активно використовують засоби радіоелектронної боротьби. Їх застосовують на Бахмутському та Авдіївському напрямку. А ще там гатять з артилерії та штурмової авіації по наших військових і цивільній інфраструктурі.

Зауважимо, що напередодні глава Луганської ОВА Сергій Гайдай спростував фейк, який стосується "відрізаної Луганщини". Він наголосив на тому, що траса Лисичанськ – Бахмут, яку називають "дорогою життя", контролюється українськими військовими. Водночас варто розуміти, що окупанти її нещадно прострілюють. Кілька днів тому росіяни вже намагалися вийти на цю трасу. Тоді, повідомили у Генштабі, вони зазнали значних втрат.

Чому надзвичайно важлива траса Лисичанськ – Бахмут? Це єдиний шлях, який пов'язує агломерацію Лисичанськ – Сєвєродонецьк з рештою території України, яка не перебуває під окупацією. Тож для росіян стратегічно важливо отримати над нею доступ, щоб наші військові мали проблеми з постачанням. Причому постраждають не лише бійці, а й мирне населення, адже саме цим шляхом доставляють гуманітарку до тих, хто залишився.

Варте уваги – найближчий місяць нас чекають суттєві неприємності, – Арестович: дивіться відео