Про проблеми з мобільним зв'язком клієнти Vodafone почали писати в коментарі на офіційній сторінці у фейсбуці. У компанії перебої підтвердили та запевнили, що вже працюють над вирішенням проблеми.

Важливо На окупованих територіях планують евакуацію людей: ЗСУ попередили про провокації

Vodafone не працює на Донбасі

Один з користувачів відзначив, що після обстрілу в Станиці Луганській зникла електроенергія, а тепер немає й мобільного зв'язку в Луганській області.

Дійсно, зараз є проблеми зі зв'язком у вашому регіоні. Не турбуйтеся, вже працюємо над рішенням вашої проблеми, все буде добре,
– запевнив менеджер компанії Роман.

Користувачка Гаяне Авакян розповіла, що зв'язок Vodafone частково "ліг" не лише в Луганській, а й Донецькій областях. Інформація про перебої з мобільним зв'язком в інших регіонах наразі не надходила.

на Донбасі не працює Vodafone
Відповідь Vodafone щодо проблем з мобільним зв'язком / Скриншот Гаяне Авакян

Робота інших операторів

Також з'являється інформація, що можуть не працювати й інші мобільні оператори, зокрема Lifecell.

Про ймовірні перебої в роботі мережі повідомляє телеграм-канал журналіста Дениса Казанського. Втім, підтвердження цієї інформації наразі немає.

Обстріл Станиці Луганської

  • Мабуть, усі вже чули про цинічний обстріл окупантами дитячого садка. Натомість майже пройшов повз увагу інший обстріл у цьому населеному пункті – лінії електропередач.
  • Внаслідок цього вона залишилась пошкодженою. Та який це зв'язок має з проблемами в мобільному зв'язку – наразі невідомо.