Про це 24 Каналу розповів американський журналіст і політик Юрій Рашкін. За його словами, регулярні пакети допомоги для України – це така стратегія, яка є результатом героїчної боротьби українців з російськими загарбниками.

Читайте також Західні танки потрібні для прориву: чи вистачить їх для широкомасштабного наступу

Танки Abrams навряд чи проїдуть по червоній площі

Юрій Рашкін пригадав, що США погодились передати Україні танки Abrams задля того, щоб Німеччина погодилась передати танки Leopard, а в результаті тепер Німеччина закликає інших допомагати Україні зброєю.

Такни Abrams – це велика інфраструктура, та скільки б не хотілось багатьом, щоб вони проїхались по червоній площі, мені здається, що з точки зору логістики – це буде важко,
– сказав Рашкін.

Також Німеччина відмовляється, щоб їхні танки воювали на російській території, але при цьому триває збір озброєння для контрнаступу України.

Американський політик впевнений, що Україна отримає всю необхідну допомогу: дивіться відео

Американський журналіст відзначив, що Україна та союзники накопичують сили для ефективного контрнаступу, який призведе до відновлення кордонів України 1991 року або ж поставить Владіміра Путіна в ситуацію, коли він не зможе відмовитись від запропонованих умов.

Кількість прорахунків Путіна – це просто неймовірно. В якомусь сенсі це ганьба для всіх,
– сказав політик.

Юрій Рашкін розповів, що Україна отримає всю необхідну допомогу й зазначив, що США намагаються збільшити виробництво артилерійських снарядів для України. При цьому він відзначив, що за місяць у США виготовляють близько 11 000 снарядів, а Україна використовує цю кількість за тиждень або навіть менше.

США посилюють виробництво снарядів

"Зараз ціль у США – в 5 разів підвищити кількість вироблених снарядів для гаубиць протягом двох років. Нині триває дуже сильне відновлення військово-промислового комплексу й проблема у тому, що це займає час", – сказав журналіст.

Американський політик відзначив певний дисонанс у бажанні перемогти якомога швидше та довгостроковими планами на виробництво озброєння та його постачання Україні.

Важливо Чому США не поспішають надавати Україні ракети ATACMS: міжнародник назвав причину

При цьому виробники озброєння зацікавлені у довгострокових контрактах й це допоможе забезпечити Україну снарядами та зброєю, а також поповнити запаси США та союзників.

"Це літо та ця весна мають гігантське значення у цій війні, бо ми будемо вирішувати в серпні – вересні про що тут говорити. Чи є тут якесь бажання від Росії до переговорів, чи очолює цю країну ще Путін або ж вже хтось новий буде на його місці»" – підсумував Рашкін.

Військова допомога Україні: останні новини

  • Виснажливі та довготривалі бойові дії виснажують українські запаси снарядів. В ЄС вивчають можливість об'єднання для закупівлі 155 міліметрових снарядів для України.
  • На Мюнхенській безпековій конференції Велика Британія першою оголосила, що буде постачати Україні далекобійні боєприпаси.
  • Німеччина, Нідерланди та Данія оголосили, що разом передадуть Україні 100 танків Leopard. Ймовірно, мовиться про танки Leopard 1.