28 листопада перші 13 сімей, які зареєструвались для участі у програмі, підписали договори, інформує прес-служба Держфонду.

Читайте також: Кредит на житло від держави для молоді: як це діє

Для них програмою передбачене будівництво чи придбання доступного житла в Іпотечному центрі по Києву та Київській області.

Після підписання угод сім'ї отримають можливість вносити на відкриті рахунки частину суми обраного житла і отримувати підтримку від держави.

У Держфонді зазначають, що на сьогодні для участі у програмі зареєструвалися понад 9 тисяч бажаючих, а вже до кінця року приблизно 300 українських родин отримають житло завдяки цій програмі.

Читайте також: Право на соціальне житло в Україні: доповнено перелік осіб

10 жовтня 2018 року Кабмін прийняв постанову №819 "Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом", яким затвердив порядок надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом і порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання ) доступного житла.

Що таке "Доступне житло"?Це державна програма, яка передбачає надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла. У 2018 після етапу модернізації програма була відновлена. У держбюджеті на 2018 рік на роботу програми було виділено 100 мільйонів гривень. Така ж сума передбачена у держбюджеті на 2019-й рік. У 2017-му допомогу з придбання житла за цією програмою отримали 568 українських сімей.