Народний депутат, член фракції "Голос" Ярослав Железняк, повідомив у своєму телеграмі, що Руслан Стефанчук вимагає від представників Кабінету Міністрів приходити на пленарні засідання Верховної Ради у офіційному одязі.

Дивіться також Гуменюк призначили заступницею начальника управління комунікацій ОК "Південь"

Стефанчук проти спортивних штанів

За словами Железняка, спікер дав завдання підготувати звернення до Уряду, щоб їх представники приходили в "нормальному діловому одязі" на виступи, на яких розглядаються закони.

Тому що постійно то у футболках, то в спортивних костюмах приходять,
– наголосив нардеп.

Рада підтримала законопроєкт про застосування англійської в Україні

  • Верховна Рада 4 червня ухвалила у другому читанні законопроєкт про застосування англійської мови в Україні. Проєкт закону подав президент Володимир Зеленський у 2023 році. Законом закріплюється статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.
  • Він визначає категорії посад, кандидати на які зобов'язані володіти англійською мовою, унормовує особливості застосування англійської мови в роботі органів влади, органів місцевого самоврядування, у сферах освіти, культури, транспорту, охорони здоров'я тощо.
  • Експерти вважають, що такий підхід вкрай важливий, оскільки відповідає нашим євроінтеграційним прагненням. Уже зараз скринінг українського законодавства відбувається англійською мовою, і переговори про наш вступ до Європейського Союзу теж вестимуться англійською.
  • Крім того, застосування англійської на всіх рівнях – це необхідна умова ефективної роботи інвесторів в Україні, динамічного розвитку української туристичної галузі.