Окрім цього, український дрон може також вести вогонь по ворожих об'єктах. Таким чином він становить більшу небезпеку суднам російських загарбників.

Цікаво Ми стоїмо на своїй землі, – Малюк привітав українців із Новим роком

Малюк розповів про можливості дрона Sea Baby

Глава СБУ зазначив, що наразі служба працює над новішими та досконалішими поколіннями морських дронів. За його словами, їх розробляють фахівці зі спецслужби, інженери, айтівці, військові моряки, а не приватні компанії.

Малюк також зауважив, що окупантів незабаром чекають дуже неприємні сюрпризи з Чорного моря.

Ми прагнемо вибити всі ракетоносії з української акваторії Чорного моря. А тоді звернемо увагу і на підводні човни,
– сказав глава СБУ.

Він також зауважив, що росіяни вже вивели всі свої серйозні кораблі з Криму, але це їм не допоможе. Малюк наголосив, що російського флоту в Криму не повинно бути взагалі.

Дрони Sea Baby і "Мамай" ефективно діють у Чорному морі

  • Політолог Олексій Голобуцький заявив, що завдяки морським дронам Україні вдалося переломити ситуацію у Чорному морі на свою користь. У цьому допомогли дрони Sea Baby та "Мамай".
  • Експерт зазначив, що Sea Baby – це багатоцільова платформа, яку сьогодні активно використовують для різних завдань. Водночас "Мамай" – дрон-камікадзе націлений на знищення ворожого корабля.
  • Голобуцький вважає, що СБУ стала генератором нових військових і технічних ідей у війні проти Росії. Зокрема, служба в короткі строки створили й запустили у виробництво унікальну розробку, від якої потерпає ворог.