Журналісти виявили, що Юлія Вітюк стала власницею розкішної квартири в престижному районі столиці. За документами, вартість покупки становить 12,8 мільйона гривень, хоча ринкова ціна житла може сягати понад 20 мільйонів.

Дивіться також Елітна квартира, мільйонний "бізнес" дружини на OLX: що цікавого в декларації "Слуги" Неклюдова

Чи дотягують заробітки до витрат?

За даними розслідування, офіційна зарплата Іллі Вітюка, яка становить 1,8 мільйона гривень на рік, не могла б покрити витрати на таку покупку. Тим часом його дружина, яка веде власний бізнес, за останні два роки задекларувала понад 22 мільйони гривень прибутку.

Дружина Іллі Вітюка є приватним підприємцем, чиї доходи дозволили придбати відповідний об'єкт нерухомості,
– повідомили в Службі безпеки України у відповіді на запит розслідувачів.

На сайтах з продажу нерухомості вказано, що квартира подібної площі та класу може коштувати до 1,5 мільйона доларів. Це майже втричі перевищує середню вартість квадратного метра в Києві. Журналісти не змогли знайти інформацію про бізнес Юлії Вітюк, який приносить їй мільйонні доходи.

Інші корупційні скандали: останнє

  • У командуванні оперативному командуванні "Північ" цими днями заявили, що на Чернігівщині викрили працівника обласного військкомату. Подавця, уже колишнього голову ВЛК, підозрюють в хабарництві та в тому, що він міг переправляти ухилянтів за кордон.
  • Водночас командира та заступника військової частини в Кропивницькому на Кіровоградщині обвинувачують у привласненні 9,7 мільйона гривень бюджетних коштів на тендерах. Під час відповідних торгів ціни могли завищити вдвічі.
  • Крім того, 2 квітня антикорупційні органи заявили, що викрили організацію, яка могла заволодіти майже 95 мільйонами гривень на закупівлі трансформаторів для Укрзалізниці. До історії причетний ексрадник Офісу Президента та працівник СБУ Артем Шило.