Це була звичайна ДТП, нічого особливого. Про це в ефірі 24 каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.

Варто знати Кортеж Зеленського потрапив у ДТП у Києві

Деталі ДТП з президентом

Це була глибока ніч. Людина, яка була за кермом, мала певні "проблеми зі здоров'ям". Ну ви розумієте – там певні "стимулятори" були,
– розповів Михайло Подоляк, посміхаючись.

Втім, які саме "стримулятори" мав на увазі радник голови ОПУ – він не уточнив. Тому незрозуміло, мовиться про алкоголь, наркотики чи, можливо, справжні ліки, які вплинули на увагу водія.

Водночас він відзначив, що наразі триває слідство. Тож усі попередні результати можна очікувати в найближчі години або дні.

"З точки зору здоров'я президента – ніяких загроз не існує. Усе нормально. Є лише певна матеріальна шкода", – запевнив радник голови Офісу Президента.

Михайло Подоляк про ДТП з Володимиром Зеленським: дивіться відео

Символічне місце ДТП

Радник Андрія Єрмака також розповів, що аварія трапилася в Києві на проспекті Перемоги. Він зауважив певний символізм цього місця.

"Я думаю, що проспект Перемоги буде мати зовсім інше значення скоро в нас", – розповів Михайло Подоляк.

ДТП з Володимиром Зеленським

  • Аварія за участі кортежу президента трапилося пізно вночі проти 15 вересня. На проспекті Перемоги в Києві невідоме авто протаранило автомобіль, в якому їхав Володимир Зеленський, а також одне авто супроводу.
  • Внаслідок ДТП постраждав лише водій автомобіля, який, імовірно, і може бути винуватцем аварії. Медики з супроводу президента надали йому першу домедичну допомогу та передали лікарям швидкої.
  • Згодом у мережі з'явилося ймовірне відео з місця ДТП за участі кортежу президента України.