Про це на своїй фейсбук-сторінці написав головний редактор "Нового времени" Віталій Сич. Він додав: вночі йому почали надходити повідомлення від невідомих з образами і пропозиціями зустрітися і з'ясувати стосунки.

Детальніше про плагіат Портнова: У дисертації поплічника Януковича знайшли плагіат

Вночі – кілька спроб зв'язатися зі мною через відеодзвінок від, припускаю, нетверезих шанувальників творчості Портнова і Дубінського. Але загалом небагато – 5 – 6 осіб,
– зазначив Сич.

Окрім номера Сича, у відкритому доступі з'явилися телефонні номери журналістів-розслідувачів Наталії Седлецької з "Радіо Свобода", Анни Бабинець зі "Слідство.Інфо" і Дениса Бігуса.

Поширювали їх сам Андрій Портнов та Олександр Дубинський. У поширюваної ними інформації йшлося про те, що четверо журналістів – представники "соросятських ЗМІ, які захищають інтереси США і отримують гроші в посольстві США на створення постійної соціальної напруженості".

Нещодавно Немиті рагулі: Дубінський обізвав журналістів через скандал з румунським паспортом

"Боюся, якщо телефони Дубінського і Портнова поширимо ми, вони отримають набагато більше, ніж кілька неприємних листів і дзвінків. Ми не будемо цього робити. Але ми продовжимо про них писати", – додав Сич.