Про це у своїх соцмережах повідомив представник канцелярії глави польської держави Якуб Кумох.

Читайте також Альтернатива "рускаму міру", – Кулеба про "Люблінський трикутник"

Анджей Дуда, Гітанас Науседа та Володимир Зеленський 20 грудня зустрінуться в Україні у рамках саміту "Люблінського трикутника",
– зазначив політик.

Зі слів Якуба Кумоха, президенти Польщі, Литви та України обговорять безпекову ситуацію у регіоні.

Зеленський привітав колег

Володимир Зеленський у своєму твітері наголосив, що буде радий вітати Анджея Дуду та Гітанаса Науседу в Україні. Глава держави наголосив, що цінує "цей прояв солідарності й підтримки".

Уперше зустрінемось особисто у форматі "Люблінського трикутника". Спільно поглиблюємо стратегічне партнерство,
– додав він.

Що таке "Люблінський трикутник"

Це платформа для тристоронньої співпраці між Литвою, Польщею та Україною, спрямована на поглиблення регіонального співробітництва у безпековій, економічній та соціально-гуманітарній сферах. Мета – підтримка вступу нашої держави в Європейський Союз і Північноатлантичний Альянс та спільна протидія агресії Росії.

Попередня зустріч "Люблінського трикутника"

  • Володимир Зеленський 2 грудня в онлайн-режимі провів переговори з Гітанасом Наусєдою та Анджеєм Дудою. Вони зачепили теми міграційної кризи та небезпеки біля кордону України.
  • Глави держав були одностайні й у тому, що необхідно зберегти санкційний тиск на Росію. Також політики домовились координувати свої дії щодо скандального газогону "Північний потік-2".
  • Окрім цього, Гітанас Наусєда й Анджей Дуда відзначили прогрес України у здійснення трансформацій – задля наближення нашої держави до стандартів Європейського Союзу та НАТО.

Байден різко відповів Путіну щодо членства України в НАТО: дивіться відео


Текст публікації Якуба Кумоха:

Президенти Польщі, Литви й України Анджей Дуда, Гітанас Науседа та Володимир Зеленський 20 грудня зустрінуться в Україні у рамках саміту "Люблінського трикутника" та обговорять безпекову ситуацію у нашому регіоні