У зйомках компанії Red Bull взяли участь дрифтери з України та Ірландії. Перед початком скандалу та відкриттям кримінальної справи вони розповіли, що це був "унікальний досвід".

До теми Дрифт із Alyona Alyona на Софійській площі: відмивають бруківку та підрахують збитки – відео

Гонщики розповіли про дрифт на Софійській площі

Тут балансу немає взагалі, дуже слизько і побічний ефект неприємний, що мало диму. Але загалом, це щось унікальне, тут ніхто такого не робив раніше і думаю, що ніхто більше не зробить,
– розповів український дрифтер Олександр Гринчук.

Ірландський колега Конор Шанаган запевнив: "Ми отримали задоволення, зробили гарний контент, це те про що мене просили".

Що відомо про скандал з дрифтом на Софійській площі: коротко

  • 10 серпня на Софійській площі знімали рекламу для компанії Red Bull. Там влаштували перегони двох автомобілів. У них взяла участь Alyona Alyona. Вона розповіла – її запевнили, що знімання законні.
  • Ексміністр екології Ігор Шевченко розповів, що дозвіл надали у заповіднику "Софія Київська". А поліція, мовляв, теж про все знала.
  • Подією обурився очільник мінкульту Олександр Ткаченко. Він сказав, що це не допустимо. Також запропонував уявити таке видовище на площі Святого Петра у Ватикані.
  • За інформацією правоохоронців, зйомки відбувалися без відповідного дозволу місцевої влади та без погодження від поліції Києва. Через це відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а поліцейські розпочали кримінальне провадження за статтею про хуліганство.