Таку думку на стрімі 24 Каналу висловив кандидат психологічних наук Дмитро Попов. Як припускає Попов, самого оригінального Путіна не бачили ще з кінця "нульових" років або ж той дуже змінився через пластичні операції. Зараз Кремль використовує різних двійників, серед яких є і "бункерний" – він рідко з'являється на публіці.

До теми У церкві на Різдво був двійник Путіна: що на це вказує

Хто був на зустрічі з Кадировим

Як зазначив Попов, судячи зі світлин, в Кадирова дійсно щось негаразд зі здоров'ям. У нього ще сильніше погіршилася дикція. А на самій зустрічі його могли наколоти або він був в стані ремісії.

З Кадировим чомусь спілкувався, на мій погляд, "бункерний". Я останній раз говорив, що його бачили з Шойгу. Зараз він виповз. Не розумію чому. Немає підстав для того, щоб використовувати "бункерного". Адже Кадиров хворий. А хвора людина є носієм будь-чого небезпечного для "бункерного",
– зазначив Попов.

Дивіться повне інтерв'ю з Дмитром Поповим на ютубі 24 Каналу

Зустріч з 17-річним сином Кадирова відбулася дещо раніше. Але Попов припускає, що там був двійник Владіміра Путіна, який виступав перед федеральними зборами та багато "кхекав".

Цілком ймовірно, що у такий спосіб Кадиров старший презентував свого спадкоємця. 17-річного хлопця поступово підводять до місцевих еліт.

Як відрізнити двійників Путіна

  • Ексспівробітник КДБ і служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов розповів, чим відрізняються двійники кремлівського диктатора Владіміра Путіна. Відмінності спокійно можна знайти на фото та відео.
  • До прикладу, 21 лютого під час виступу перед федеральними зборами Путін весь час кашляв, мав змарнілий вигляд та сидів за 50 метрів від перевірених депутатів. Вже наступного дня був зовсім інший Путін. Він мав ширше обличчя, ніби сильно розпух за 24 години. У нього по-іншому розташовані очні впадини, інша голова та зморшки. Також він мав дещо інший голос.
  • Глава української розвідки Кирило Буданов також сумнівався щодо справжності Путіна.