Такі міркування висловила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова 1 грудня. Сталося це під час брифінгу після її виступу на Антикорупційному форумі.

Також цікаво 30 річниця роботи прокуратури: Зеленський привітав працівників та вручив держнагороди

Розслідування щодо ймовірного перевороту – не справа двох днів

Провадження щодо розслідування підготовки та проведення ймовірного державного перевороту в Україну ось тільки 2 дні тому внесли до ЄРДР (Єдиного реєстру досудових розслідувань).

  • Про це нагадала Ірина Венедіктова журналістам під час брифінгу 1 грудня, який відбувся після виступу очільниці Офісу генпрокурора на Антикорупційному форумі з питань клептократії та незаконних фінансових потоків.
  • На цьому заході, нагадаємо, представники Верховної Ради, Кабміну та правоохоронних органів обговорювали механізми боротьби із топовою та побутовою корупцією.

Що я можу сказати через два дні після початку розслідування? Краще дочекатись офіційних певних коментарів від СБУ. Тому що ми бачимо, що і сьогодні у нас на вулицях не так спокійно. Будемо дивитися, щоби ми не погіршували ситуацію, не розголошували якусь інформацію. Два дні для початку слідства – це замало,
– сказала Венедіктова.

Коротко про "переворот" в Україні

  • Президент Володимир Зеленський заявив на всю Україну 26 листопада, що в Україні готували державний переворот (ще й найбагатшу людину України Ріната Ахметова хотіли туди втягнути). Ба більше, глава держави назвав навіть дати ймовірного перевороту – 1 чи 2 грудня.
  • Вже 29 листопада Служба безпеки України заявила, що почала досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення дій, спрямованих на захоплення влади.